Informácie zo sveta Suzuki Marine

Testovanie motorov

Práve pred niekoľkými dňami sme ukončili testovacie jazdy na nové člny od spoločnosti Jochym Marine.  Na týchto nových katamaránoch sme testovali výkon so závesným lodným motorom Suzuki DF 5hp. Keďže ide o závesný motor s najvyšším obsahom v triede bolo to vidieť i pri našich testoch. Katamarány ktoré okrem veľkého vnútorného priestoru ponúkajú i vynikajúce plavebné vlastnosti potvrdili to čo sa o tomto type lodí hovorí vo svete. A to, že sú extra stabilné a majú minimálny odpor na vode. Už pri polovičnom výkone sme loď dostali do sklzu a ako sami môžete vidieť na videu, krásne sa kĺzala po vode len s minimálnym odporom. Nehovoriac o stabilite a manévrovateľnosti ktorá bola oproti klasickým nafukovacím člnom vysoko nad úroveň.

Video nájdete tu: Testovanie nových člnov Jochym Marine s závesným lodným motorom Suzuki DF 5hp

Taktiež vám prinášame video z testovacích jázd s motorom Suzuki DF 140hp na lodi Nitro 7X. Jazda ktorú môžete vidieť bola nasnímana pri testovaní vrtule. Keďže našou prioritou bolo dosiahnuť vyššiu rýchlosť pri plnom výkone, upravovali sme rozmer vrtule podľa toho aby zákazník dosiahol to čo chcel tj. nižšiu akceleráciu ale vyššiu maximálnu rýchlosť. Vrtuľa s ktorou bolo video nasnímané bola znova zmenená čím sme dosiahli výsledný efekt a to rýchlosť skoro 90km/h

Video nájdete tu: Testovanie závesného lodného motora Suzuki DF 140ATL

 

Víťazná foto súťaže Suzuki Marine

Pokračovaním veľmi úspešnej súťaže, medzinárodného hľadanie ultimátnej fotografie ktorá by zobrazovala heslo Suzuki " Suzuki Marine Way of Life" spoločnosť Suzuki Marine ohlasuje víťaznú fotografiu ,,One ride to paradise" ktorá prišla z Novej Kaledónie.

Od roku 1965 kedy spoločnosť uviedla na trh prvý závesný lodný motor, D55, Suzuki bola vždy v popredí technologického vývoja lodných motorov. Na oslavu tohto míľnika, Suzuki požiadala vodákov aby zdieľali svoje zaujímavé fotografie, ktoré zobrazujú ich skúsenosti a zážitky s závesnými lodnými motormi Suzuki na vode. Víťazná fotografia "One ride to paradise" bude súčasťou promo materiálov počas roku 2015.

 Súťaž ktorá bežala od júna 2014 do Novembra 2014, bola veľmi populárna. Oslovili sme mnoho vodákov aby s nami zdieľali svoje skúsenosti. 2015 je veľmi dôležitý rok pre všetkých zo Suzuki a my sme si želali aby sme tento rok mohli oslavovať s vodákmi po celom svete spoločne, " povedal Masahiro Yamamoto, Generálny Manažér, Suzuki Marine European Liaison Office.

A oslava touto súťažou nekončí. Počas tohto 50teho výročia, Suzuki oznámila vydanie historickej knihy a plánuje množstvo akcií a súťaží počas tohto roka. 

Víťazná fotografia:

Suzuki Marine

 

Suzuki - Číslo 1

Spoločnosť Suzuki Marine tento rok oslavuje 50te výročie svojho fungovania, 

práve tento rok, sa spoločnosť Suzuki stala taktiež číslom jedna v Európe v počte predaných závesných lodných motorov a rovnako najrýchlejšie sa rozvíjajúcou firmou v tomto odvetvý. Medzi hlavné výhody závesných lodných motorov Suzuki patrí hlavne: výsoký výkon, nízka váha, nízka spotreba, a kompaktný dizajn. Jedným z hlavných dôvodov, že spoločnosť Suzuki sa dostala na prvé miesto medzi lodnými motormi je neustály vývoj, technologické novinky a taktiež inovácie ktoré Suzuki Marine prináša neustále na trh. V celosvetovom merítku spoločnosť Suzuki preskočila v predaji spoločnosti Honda i Mercury a rýchlo sa blíži ku bodu kedy závesné lodné motory Suzuki budú jednotkou nie len v Európe ale i na svete v počte predaných motorov, čo vďaka neustálemu technologickému vývoju, inováciám a neprekonateľnému pokroku je len otázkou času.

 Spoločnosť však svojim zákazníkom ponúka nie len špičkový produkt ale i služby ktoré su raritou v tomto odvetvý. Práve vďaka svojim službám, každý zákazník ktorý vlastní lodný motor Suzuki môže byť hrdý je patrí do rodiny Suzuki Marine, jednotky medzi 4taktnými lodnými motormi.  

Závesné lodné motory Suzuki

 

 

Exportný partner

SuzukiMarine

Záujemcovia o lodné motory Suzuki môžu prvý krát na Slovensku kúpiť lodné motory Suzuki pod záštitou jediného oficiálneho exportného partnera pre Slovenskú republiku firmy Jochym Marine.

Kontaktujte nás

Jochym Marine
Kollárova 631/6, 01401 Bytča
Slovenská republika

Tel.: 00421 (0) 905 542 690
Tel.: 00421 (0) 948 968 877

Fax: 00421 (0) 42 55 22 133
Email: info@jochymmarine.com

Newsletter

Joomla forms builder by JoomlaShine
Odoberaním nášho mailing listu budete vždy informovaný o novinkách. Nezasielame spam.

Go to top