Informácie zo sveta Suzuki Marine

Testovanie motorov

Práve pred niekoľkými dňami sme ukončili testovacie jazdy na nové člny od spoločnosti Jochym Marine.  Na týchto nových katamaránoch sme testovali výkon so závesným lodným motorom Suzuki DF 5hp. Keďže ide o závesný motor s najvyšším obsahom v triede bolo to vidieť i pri našich testoch. Katamarány ktoré okrem veľkého vnútorného priestoru ponúkajú i vynikajúce plavebné vlastnosti potvrdili to čo sa o tomto type lodí hovorí vo svete. A to, že sú extra stabilné a majú minimálny odpor na vode. Už pri polovičnom výkone sme loď dostali do sklzu a ako sami môžete vidieť na videu, krásne sa kĺzala po vode len s minimálnym odporom. Nehovoriac o stabilite a manévrovateľnosti ktorá bola oproti klasickým nafukovacím člnom vysoko nad úroveň.

Video nájdete tu: Testovanie nových člnov Jochym Marine s závesným lodným motorom Suzuki DF 5hp

Taktiež vám prinášame video z testovacích jázd s motorom Suzuki DF 140hp na lodi Nitro 7X. Jazda ktorú môžete vidieť bola nasnímana pri testovaní vrtule. Keďže našou prioritou bolo dosiahnuť vyššiu rýchlosť pri plnom výkone, upravovali sme rozmer vrtule podľa toho aby zákazník dosiahol to čo chcel tj. nižšiu akceleráciu ale vyššiu maximálnu rýchlosť. Vrtuľa s ktorou bolo video nasnímané bola znova zmenená čím sme dosiahli výsledný efekt a to rýchlosť skoro 90km/h

Video nájdete tu: Testovanie závesného lodného motora Suzuki DF 140ATL

 

Exportný partner

SuzukiMarine

Záujemcovia o lodné motory Suzuki môžu prvý krát na Slovensku kúpiť lodné motory Suzuki pod záštitou jediného oficiálneho exportného partnera pre Slovenskú republiku firmy Jochym Marine.

Kontaktujte nás

Jochym Marine
Kollárova 631/6, 01401 Bytča
Slovenská republika

Tel.: 00421 (0) 905 542 690
Tel.: 00421 (0) 948 968 877

Fax: 00421 (0) 42 55 22 133
Email: info@jochymmarine.com

Newsletter

Joomla forms builder by JoomlaShine
Odoberaním nášho mailing listu budete vždy informovaný o novinkách. Nezasielame spam.

Go to top