Novinky a informácie zo sveta Suzuki Marine

Služby ako nikde inde

Spoločnosť Suzuki Marine sa rozhodla na Slovensku poskytnúť zákazníkom kompletný sortiment doplnkových služieb vďaka ktorým bude o ich lodný motor Suzuki dokonale postarané.

  • ­u spoločnosti Suzuki Marine začína starostlivosť o zákazníka už pred samotným nákupom a to profesionálnymi radami ktoré vám poskytnú díleri Suzuki. Tý vám poradia nie len aký lodný motor je vhodný pre vašu loď ale prevedú vás i kompletnou inštruktážou ako sa o lodný motor starať.
  • ­Suzuki Marine ponúka rovnako dovoz lodných motorov až ku zákazníkovy našimi pracovníkmi ktorý vám v pohodlí vášho domova vysvetlia všetky potrebné náležitosti pričom doprava je vždy pre grátis.
  • ­rovnako spoločnosť Suzuki Marine garantuje bezplatnú dopravu pri servise lodných motorov. Suzuki Marine garantuje záruku dva roky na všetky servisované časti a servisné operácie i po uplinutí záruky
  • ­záruka na lodné motory je navýšená oproti bežným 2rokov o ďalší rok, teda pre lodné motory Suzuki platí 3 ročná záruka.

Exportný partner

SuzukiMarine

Záujemcovia o lodné motory Suzuki môžu prvý krát na Slovensku kúpiť lodné motory Suzuki pod záštitou jediného oficiálneho exportného partnera pre Slovenskú republiku firmy Jochym Marine.

Kontaktujte nás

Jochym Marine
Kollárova 631/6, 01401 Bytča
Slovenská republika

Tel.: 00421 (0) 905 542 690
Tel.: 00421 (0) 948 968 877

Fax: 00421 (0) 42 55 22 133
Email: info@jochymmarine.com

Newsletter

Joomla forms builder by JoomlaShine
Odoberaním nášho mailing listu budete vždy informovaný o novinkách. Nezasielame spam.

Go to top