Novinky a informácie zo sveta Suzuki Marine

Nové modely DF 25 a DF 30

Spoločnosť Suzuki získala už siedmu cenu za inovácie. Nové lodné motory DF 25 a DF 30 získali cenu IBEX Innovation Award, ktorá bola oznámená na International Boat Builders Exhibition & Conference na Floride. Celkovo ide o ôsme ocenenie za inovácie ktoré spoločnosť Suzuki získala a siedme za štvortaktné lodné motory.

Ibex Innovation Awards sú odovzdávané novým produktom v námornom priemysle, ktoré vykazujú výrazný technologický pokrok a poskytujú praktické a nákladovo efektívne výhody pre spotrebiteľov.

Vďaka úsiliu Suzuki sú stále posúvané hranice toho čo mále lodné motory môžu dokázať a priniesť spotrebiteľom. Víťazné lodné motory majú elektronický systém vstrekovania paliva bez batérie ktorý prináša viacero výhod vrátane spoľahlivého štartu (najmä v chladnejších teplotách a vo vyššej nadmorskej výške), vysokú akceleráciu a hladký chod. Rozčlenené elektronické systémy vstrekovania plne využívajú kontrolný systém spotreby paliva Suzuki Lean Burn ktorý poskytuje vynikajúcu spotrebu pri rovnakom výkone motora.

Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti patrí:
Nový systém pre ľahšie štarty, valec vahadla, odsadenie kľukovej hriadele a priame sanie pre optimalizovanie prevádzkovej efektivity ako aj vyplachovací port pre sladkú vodu a ľahšiu údržbu.

Pri svojich 62kg sú lodné motory Suzuki DF 25 a DF 30 najľahšími vo svojej kategórii, spolu so svojou spoľahlivosťou a výkonom tieto motory nasadzujú novú latku v technológii a výkone.

Masahiro Yamamoto, generány riaditeľ Suzuki Marine Európsky styčný úrad, povedal:

,,Sme nadšení, že sme vyhrali IBEX Innovation Award pre DF 25/30. Sme nadšení pretože sa neustále zlepšiť náš sortiment závesných motorov. Náš tým neúnavne pracuje aby sme mohli stále prinášať technické inovácie ako bezbatériový systém vstrekovania. Verím, že tieto modely prinesú viac zábavy zákazníkom. 

https://www.youtube.com/watch?v=ccByimzQYmU

Exportný partner

SuzukiMarine

Záujemcovia o lodné motory Suzuki môžu prvý krát na Slovensku kúpiť lodné motory Suzuki pod záštitou jediného oficiálneho exportného partnera pre Slovenskú republiku firmy Jochym Marine.

Kontaktujte nás

Jochym Marine
Kollárova 631/6, 01401 Bytča
Slovenská republika

Tel.: 00421 (0) 905 542 690
Tel.: 00421 (0) 948 968 877

Fax: 00421 (0) 42 55 22 133
Email: info@jochymmarine.com

Newsletter

Joomla forms builder by JoomlaShine
Odoberaním nášho mailing listu budete vždy informovaný o novinkách. Nezasielame spam.

Go to top